Jak piękne uzębienie odziałuje na naszą samoocenę?

Obecnie wiele osób cierpi z powodu kompleksów związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się złożonych stomatologicznych problemów, takich jak uzupełnianie ubytków/luk lub odtwarzanie uzębienia. Jest to możliwe dzięki naszej pracowni protetycznej, która kreuje środki stomatologiczne potrzebne w tej profesji. Wszystko zaczyna się od udręki klienta z jego uzębieniem. Jest to spowodowane kłopotami różnego rodzaju, najczęściej dotyczy to koloru i kształtu uzębienia lub utraty całości. W związku z tym poświęca się coraz więcej uwagi stomatologii estetycznej. Takie leczenie poprawia ogólny stan życia, a także umożliwiają  pokazanie siebie w nowym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako przyjacielskie i atrakcyjne.

Pracownia protetyczna – tu zaczyna się droga Twoch nowych zębów

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim doświadczeniem, tworzymy na zamówienie najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – https://www.fakhari.pl/. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu zamówienia przychodzą do klientów nieuszkodzone w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. W zakresie naszych zainteresowań jest implantologia. Polega ona na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Pomaga to wzmocnić uzębienie oraz poprawić jego estetykę. Istnieje także opcja odbudowy na implantach. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Dość znane są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celutworzymy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówek używa się w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju jest często wykonywany ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Zaawansowane technologie stosowane do upiększania Twojego uzębienia

 Bardzo nowoczesną technologią jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne, które chcą wzbogacić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. Znajdziesz tu:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te materiały charakteryzują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta innowacyjna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay stosuje się w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą zrekonstruować sporą część zębów. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to szansę stworzenia wielu prac protetycznych.